КВИТКИ У ЛІТО ЛЬВІВ:

Де безкоштовно зробити ПЛР тест у Італії (різні міста)

плр в неаполі

Правила для виїзду з Італії для українців

Нещодавно ми повернулися з Італії, а точніше з міста Неаполь. Згідно правил, для того щоб вас посадили у літак, необхідно мати або паспорт про вакцинацію, чи як його називають у Італії Green Pass, або для не вакцинованих українців, можна мати негативний ПЛР тест. Він має бути зроблений не швидше ніж за 72 години (краще робити напередедні вильоту). Думаю всі знають де зробити ПЛР тест у свому рідному місті і з цим не виникає жодних проблем. Але де нам зробити цей ПЛР тест у чужій країні, та й ще такий, щоб прийняли в аеропорту? Саме таке питання виникло у нас з дружиною за декілька днів до нашого повернення на рідну Україну. Звичайно першим ділом розпочали пошук у інтернеті але невдовзі зрозуміли, що такої інформації там немає! Ми знали, від знайомих, які були у Італії трошки раніше, що можна зробити ПЛР тест безкоштовно. Проте у інтернеті ми не могли знайти інформації навіть де зробити його платно… З даної ситуації ми викрутилися. Хоча довелося трошки понервуватися і тому вирішили написати детальну статтю, щоб спростити життя людям, які планують подорож у Італію.

тур у Італію від Квитки у Літо

Окрім того де зробити безкоштовні ПЛР тести у Італії, ми маємо дуже багато цінної інформації для подорожі у цю неймовірно гарну країну. Вона буде розміщена на ютуб каналі нашої турфірми, а також на цьому сайті у розділі про Італію. Також ми можемо надати Вам безкоштовну консультацію і допомогти спланувати подорож у будь-яку країну — ЗВЕРТАЙТЕСЬ!

Де зробити безкоштовний ПЛР у Неаполі (Італія)?

Так як містом у Італії у яке ми прилетіли а потім поверталися з нього додому був Неаполь, розказую все на прикладі саме Неаполя. Насправді все надзвичайно просто. У всіх великих містах Італії, червоний хрест розмістив пункти у яких кожен бажаючий може зробити, абсолютно безкоштовно, ПЛР тест, який може бути використаний для повернення на Україну з Італії. Ці пункти розташовані при вході на головний залізничний вокзал міста.

Napole Centrale, Garibaldi. Пункт де роблять безкоштовні ПЛР

Головний вокзал у великих містах знайти надзвичайно просто. Якщо ви відкриєте google карту великого італійського міста, то одразу помітите місце куди сходяться і обриваються всі залізничні колії. Приклад розташування головного залізничного вокзалу Неаполя, який називається Napole Centrale, Garibaldi, ви можете побачити на картинці нижче. При вході на вокзал розташований пункт червоного хреста. Цей пункт обведено червоним кружком. Саме у це місце необхідно прокласти маршрут. Палатка де роблять ПЛР тести розташована прямо перед головним входом. Якщо будете дивитися на вокзал з площі, що перед ним, вона буде трошки лівіше.

Napole Centrale, Garibaldi на карті

Як здати ПЛР тест для аеропорта

Працють мобільні пункти наступним чином. Ви підходите і стаєте в чергу що помічена червоною стрічкою. Коли приходить ваша черга, кажете що хочете зробити тест для аеропорта. Працівники вільно спілкуються англійською та італійською мовами. Перед здачею тесту вас попросять заповнити анкету у якій треба буде вказати паспортні дані, телефон, е-майл (куди потім також прийдуть результати), а також адресу де ви проживаєте у Італії. Паспорт з собою мати обов»язково!

Після заповнення анкети, заходите в палатку, здаєте тест. Потім виходите і очікуєте з іншого боку 15-20 хв., та витираєте сльози після проникнення у ваш ніс ))). Після очікування вам дають папірець з результатом. Уважно перевірте чи нема помилок і якщо є то попросіть виправити. В нас були і нам виправили. Хоча в аеропорту ці тести навіть не дивилися але краще зробити все правильно.

Наші тести були негативні, як і у всіх інших людей, що стояли з нами у черзі. Що було би, якщо тест би виявився позитивний, я не знаю…. Весь цей процес займає близько 2 годин, тому наберіться терпіння. Якщо кудись спішите то робіть тест в лабораторіях та аптеках за 30 євро.

Де зробити ПЛР безкоштовно у Італії (Рим, Мілан, Болонья, Венеція)

Де зробити безкоштовний ПЛР тест у Неаполі ми з Вам розібралися, по тій самій схемі необхідно шукати подібні пункти і у інших, великих містах Італії. Щоб Вам було простіше — даю список назв вокзалів на яких точно є пункти червоного хреста.

ПЛР тест у Римі. Вокзал Termini
  • Рим. Головний вокзал Roma Centrale. Roma Termini. Щодня з 6.30 до 14.00 (10.11.2011 приїхав з Риму. цього пункту вже немає. Тепер там пункт вакцинації. Плр тест зробив на тому ж вокзалі. У середині є аптека. ціна тесту 15 євро з людини. Черги нема але папірець треба чекати годину)
  • Мілан. Головний вокзал Milano Centrale. Щодня з 7:30 до 20:00. Вхід у метро Galleria delle Carrozze
  • Барі. Bari Centrale з 11:00 до 18:00
  • Болонья. Bologna Centrale з 10:00 до 17:00
  • Stazione Cagliari з 10:00 до 16:00
  • Firenze Santa Maria Novella
  • Палермо. Palermo Centrale 9:00 до 13:00 перерва 15:00 до 18:00
  • Torino Porta Nuova
  • Венеція. Venezia Santa Lucia 8:00 до 14:00

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

 
x
 
x
 Telegram
x
Свірідов Олександр
Технічні питання
Стецька Ірина
Директор
Бот консультант
Інформаційний Бот
 
x
 Viber
x
Стецька Ірина
Директор
Бот консультант
Бронювання відпустки
 Facebook
x
Стецька Ірина
Експерт в подорожах
Свірідов Олександр
Подорожувальник
 
x
 
x
 
x
 Contact us
x
Submit
Email is incorrect
Thank you for your message!