КВИТКИ У ЛІТО ЛЬВІВ:

VIBER група гарячі тури Україна

viber гарячі тури, недоліки вайбер Антонів тур, Море турів, Поїхали з нами

Одним з найефективніших інструментів для туристичної агенції, щоб комунікувати з своїми клієнтами є VIBER групи з гарячими турами. Через це, в Україні, цим інструментом користуються практично усі популярні туристичні агенції (Поїхали з Нами, Антонів Тур, Море Турів). Наша туристична агенція «Квитки у Літо» також має свою групу у Viber.

У цій статті ми розберемося для чого турфірмам потрібні вайбер групи. Також визначимо як вони можуть допомогти туристам та менеджерам, знайти один одного і побудувати співпрацю з максимально вигідними умовами.

Для чого турфірмі Viber група?

Ні для кого не секрет, що у своїй роботі, туристичний агент, щодня стикається з дуже великою кількістю гарячих турів. Якщо коротко, то гарячі тури це тури які коштують дешевше ніж зазвичай. Також у тур агенціях і турфірмах час від часу попадаються відмовні тури і путівки.

Основна ідея гарячих турів і відмовних путівок у тому, що низька ціна на них діє лише, дуже, обмежений період часу. Як показує практика такі пропозиції продаються на протязі одного дня. Саме тому, туристичний менеджер має донести цю пропозицію до своїх клієнтів максимально швидко. Тут на допомогу приходять групи VIBER та Telegram . Вони дозволяють миттєво надіслати цікаву, гарячу пропозицію тисячам підписників спільнот так груп у вищевказаних месенджерах.

Навіщо підписуватися на Viber групу?

З вище написаного, стає зрозуміло, що у групах Вайбер, туристичні агенції постять цікаві пропозиції і гарячі тури за низькими цінами. Отже логічно зробити висновок, що для того щоб заощадити при замовленні путівки, необхідно регулярно стежити за гарячими розсилками у VIBER та TELEGRAM . Наші менеджери постять у групи Вайбер та Телеграм зовсім різні готелі, тому радимо підписатися у обидві спільноти.

Viber група Квитки у Літо
Наша Viber група Квитки у Літо

Чому Вайбер група «Квитки у Літо» найкраща?

Наша туристична агенція «Квитки у Літо», одна з небагатьох, що має у штаті професійного маркетолога. Ним був проведений повний аналіз усіх конкурентів і виявлені, НА НАШУ ДУМКУ, недоліки, які дуже негативно впливають на якість постів інших туристичних агенцій ( Антонів тур, Море Турів, Поїхали з Нами, Літо 365 та інших). Нами було розроблено чіткий стандарт по якості інформації, що надається підписникам нашої Вайбер спільноти. Тим самим вивівши нашу VIBER групу на найвищий рівень створення контенту.

Недоліки Viber Антонів тур, Поїхали з Нами, Море Турів

Вся інформація у даній статті, є особистою думкою автора і не має на меті, будь-яким чином, дискредитувати репутацію цих агенцій. Можливо комусь і подобається читати чужу переписку або сотні постів на день. Особисто мені — ні!

У переважної більшості туристичних агенцій, в тому числі у найпопулярніших: Антонів тур, Поїхали з Нами, Море Турів. СПИРАЮЧИСЬ НА НАШУ ОСОБИСТУ ДУМКУ, є однакові проблеми у веденні Viber груп та спільнот. Ці проблеми надзвичайно негативно впливають на якість матеріалу який публікується.

Viber група Поїхали з нами
Viber група Поїхали з нами. Кому це цікаво?
  1. Однією з найбільших проблем багатьох вайбер груп (в основному Viber Поїхали з Нами) — є відкрита можливість писати повідомлення у групу абсолютно усім підписникам. У результаті щодня у таких групах публікується більше сотні повідомлень. Ці повідомлення мають нульову інформативність і тільки нервують та відволікають користувачів. В Море турів та Антонів тур таких проблем немає. Про те є і інші, не менш відштовхуючі моменти.
  2. Наступною проблемою, майже усіх подібних груп, є відсутність єдиного стандарту матеріалу що публікується. Пости робить велика кількість менеджерів та стажерів. Вони роблять пости на свій смак, тому в результаті виходить повний каламбур. Користувачу таких вайбер спільнот потрібно постійно розбиратися в структурі постів і витрачати час на зайву роботу. Це надзвичайно дратує (по крайній мірі особисто мене)…. Таке зустрічається абсолютно в усіх туристичних агенціях.
  3. Третя проблема поєднує у собі елементи першої та другої проблеми одночасно. Це якість і кількість матеріалу що публікується. Зауваження стосується усіх туристичних агенцій (Антонів тур, Море турів, Поїхали з нами та інших). Через те, що у більшості випадків пости роблять стажери, якість добірок досить посередня. Про це свідчить і кількість постів, що викладають в подібних групах щодня. Якщо шось роблять дуже швидко то воно не може бути якісне…. Це факт! Окрім того десятки таких підбірок постійно відволікають.
viber група антонів тур
viber група Антонів тур

Чому варто підписатися саме на Viber Квитки у Літо?

Зрозуміло, що у нашій групі Viber з гарячими турами, немає вище перелічених недоліків. Проте є й багато додаткових переваг, що робить нашу спільноту безсумнівним лідером по зручності користування та якості інформації що публікується.

Ми надзвичайно цінуємо Ваш час, тому дуже ретельно підходимо до підбору гарячих турів. Ми робимо не багато публікацій дуже високої якості, які максимально закривають потреби користувачів наших спільнот… Пости мають чітку структуру. Включають в себе всю необхідну інформацію про готель, ціни для різних груп людей (пара, пара з дитиною, пара з двома дітьми, троє дорослих), а також коментар від нашого менеджера. Також вказується стара і нова ціна. Це дає розуміння чому саме цей готель було обрано для публікації.

У нашій групі вайбер, регулярно проводяться опитування. Вони дозволяють, точно, визначити побажання туристів про країни і вартості турів що максимально цікавлять аудиторію. Ми стараємося в процентному співвідношенні максимально чітко задовільняти побажання всіх клієнтів.

Заявку у групі можна залишити написавши або зателефонувавши нашому менеджеру. Якщо це не робочий час, ви можете поспілкуватися з нашим вайбер ботом, не відволікаючи при цьому тисячі людей. Так часто буває у інших групах, коли вночі, в загальний чат, пишуть, що хочуть в Єгипет на 7 ночей))) чи шось такого плану.

На останок хочеться написати лише те, що наша група практично єдина, яка впевнено росте без жодної реклами. Хоча від усіх інших груп йде відписка (якщо не ведеться активна реклама у фейсбуці та інстаграмі) Хіба не це головний доказ якості?

Вам также может понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

 
x
 
x
 Telegram
x
Свірідов Олександр
Технічні питання
Стецька Ірина
Директор
Бот консультант
Інформаційний Бот
 
x
 Viber
x
Стецька Ірина
Директор
Бот консультант
Бронювання відпустки
 Facebook
x
Стецька Ірина
Експерт в подорожах
Свірідов Олександр
Подорожувальник
 
x
 
x
 
x
 Contact us
x
Submit
Email is incorrect
Thank you for your message!