КВИТКИ У ЛІТО ЛЬВІВ:

Що таке Відмовні тури зі Львова ?

відмовні тури зі Львова

Відмовні тури зі Львова, міф чи реальність?

Багато туристів мабуть чули, що можна купити тур путівку на море і заплатити за неї значно менше ніж вона коштує насправді такі путівки зазвичай називають гарячими або відмовними турами. Хоча насправді між двома цими поняттями є досить значна різниця. Що таке гарячі тури можете ознайомитися у попередній статті. Сьогодні розберемо що таке відмовні тури.

гарячі тури зі Львова до туреччини
гарячі тури зі Львова до туреччини

Як стає зрозуміло із назви, відмовні тури, це тури від яких хтось відмовився. І відмовляються від них саме туристи, з певних своїх особистих причин. Причини можуть бути будь-які, починаючи банально з того, що в туристів виявилися позитивні тести на корону. І в результаті, якщо до вильоту залишається мало днів то гроші від туроператора повернути вже немає можливості. В такому випадку туристичну путівку необхідно швидко продати комусь іншому, щоб заплачені гроші не пропали. І практично єдиним варіантом продати щось швидко, залишається сильне заниження ціни… Тому стає зрозуміло, що відмовні тури справді існують і це реальність, але чи так вже просто їх отримати як вам здається будемо розбиратися далі.

Як забронювати відмовний тур зі Львова?

Якщо ви мрієте, що ви подзвоните в туристичну фірму і скажете що вам потрібна відмовна путівка на число на яке ви запланували собі відпустку і вам з радістю запропонують декілька варіантів відмовних путівок зі Львова — Ви дуже сильно помиляєтесь… І давайте розбиратися чому.

Перш ніж мріяти про відмовну путівку зі Львова чи будь якого іншого міста, задайте собі питання — чи знаєте ви людину, свого друга чи друга друга чи знайомого знайомого друга, який з якихось причин не поїхав на відпочинок? Думаю таких людей не багато, або і немає взагалі… В цьому і криється основна причина чому Вам скоріш за все не вдастся забронювати відмовний тур.

Окрім того що досить незначна кількість туристів відмовляються від своїх турів багато з них мають страховку від не виїзду яка покриває вартість путівки, тому відмовні тури які застраховані будуть мати досить незначний дисконт…

Ну і найголовніша причина чому Ви, скорше всього, не зможете отримати справжній відмовний тур зі Львова, Києва чи іншого міста з дуже великою знижкою — це те, що ці тури викуповують менеджери турфірм для себе чи своїх родичів…

Як підняти шанси отримати відмовний тур зі Львова?

Хоча дуже мало шансів отримати відмовний тур, все ж можливість є. Особисто я, будучи туристом 2 рази їздив у відмовні тури з дисконтом 50%. Щоб підвищити свої шанси на отримання відмовного туру зі Львову треба:

  1. познайомтесь і водіть дружбу з власниками або з менеджерами туристичних агенцій. Адже як я писав вище в першу чергу цікаві пропозиції розбирають свої))
  2. обов’язково підписуйтесь на розсилки і групи в Viber і Телеграм турфірм. Адже якщо друзі і родичі турагенті не захочуть їхати у відмовний тур, його будуть продавати через найшвидші способи продаж. А це саме вайбер та телеграм. Тому радимо підписатися на наші групи Viber та Телеграм. Посилання нижче

канал телеграм: https://t.me/turfirmalviv

Важлива порада про відмовний тур.

Якщо ви побачили що турфірма виставила публічно відмовний тур зі Львова — це означає, що його разом з Вам побачили ше сотні або тисячі людей. Тому в жодному разі не гайте часу. Беріть телефон і дзвоніть в турагенцію і біжіть в офіс турфірми чи бронюйтесь віддалено. Скажу по практиці — відмовний тур бронюють для щасливчика на протязі першої години після публікації…

Вам также может понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

 
x
 
x
 Telegram
x
Свірідов Олександр
Технічні питання
Стецька Ірина
Директор
Бот консультант
Інформаційний Бот
 
x
 Viber
x
Стецька Ірина
Директор
Бот консультант
Бронювання відпустки
 Facebook
x
Стецька Ірина
Експерт в подорожах
Свірідов Олександр
Подорожувальник
 
x
 
x
 
x
 Contact us
x
Submit
Email is incorrect
Thank you for your message!