КВИТКИ У ЛІТО ЛЬВІВ:

Українським туристам можна в Нідерланди!

українцям можна в нідерланди

Туристам з України дозволили в’їзд у Нідерланди

На сайті правління Нідерландів, з’явилася інформація про те, що від 1 липня 2021 р. в’їзд у Нідерланди дозволено українським туристам які пройшли повний курс вакцинації від корони. Також дозволено в’їзд на територію Нідерландів українцям з будь-якої іншою метою.

До того ж повідомляється, що при в’їзді у Нідерланди, туристам з України не потрібно робити, додатково, тести ні при виїзді ні при в’їзді в країну.

Українцям, що не пройшли повний курс вакцинації заборонено в’їзд у Нідерланди з будь якою метою, через те, що Україна віднесена до списку країн з високим ризиком підхоплення захворювання на корону.

гарячі тури зі Львова до туреччини

Умови в’їзду в Нідерланди українцям

Єдиною умовою є те, що вакцинація має бути проведена визнаною в Нідерландах вакциною. Перелік вакцин досить суттєвий: AstraZeneca, Pfizer/BioNTech, Johnson & Johnson, Moderna, Sinopharm BIBP, AstraZeneca-SK Bio, Sinovac, Covishield (Serum Institute of India). А сертифікат, що підтверджує проведений курс на вакцинацію має бути виданий англійською, французькою, іспанською, німецькою або італійською мовами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

 
x
 
x
 Telegram
x
Свірідов Олександр
Технічні питання
Стецька Ірина
Директор
Бот консультант
Інформаційний Бот
 
x
 Viber
x
Стецька Ірина
Директор
Бот консультант
Бронювання відпустки
 Facebook
x
Стецька Ірина
Експерт в подорожах
Свірідов Олександр
Подорожувальник
 
x
 
x
 
x
 Contact us
x
Submit
Email is incorrect
Thank you for your message!