КВИТКИ У ЛІТО ЛЬВІВ:

Гарячі тури зі Львова до Туреччини та Єгипту

Вітаємо у нашій туристичній компанії «Квитки у Літо», Львів, Личаківська 5. Ви завітали у правильне місце, щоб обрати для себе гарячий тур зі Львова чи Києва. За допомогою онлайн форми, що розташована нижче, Ви зможете, самостійно, підібрати собі гарячі тури зі Львова, Києва чи будь якого іншого міста України.

гарячі тури зі Львова від іменитих туроператорів
Наші партнери — кращі туроператори України.

Для того щоб почати пошук гарячого туру, оберіть країну у яку ви плануєте придбати путівку за низькими цінами. Це може бути Туреччина, Єгипет чи будь яка інша країна світу. Також вкажіть приблизні дати вильоту та місто вильоту ( Львів, Київ чи інше). У формі самостійного вибору гарячих путівок, також можна вказати додаткову інформацію (зірковість готелю, кількість дорослих та дітей, тип харчування). Але перед початком пошуку гарячого туру зі Львова, пропонуємо ознайомитися з інформацією внизу сторінки…

Що таке гарячі тури зі Львова?

Гарячий тур зі Львова на Кіпр
Олександр та Ірина. Гарячий тур зі Львова на Кіпр. 11 ночей, вартість 8000 грн., за двох.

Що думають туристи про гарячі путівки?

Думаю кожна людина чула вислів гарячі тури чи гарячі путівки і в основному під словосполученням гарячі тури зі Львова, туристи мають на увазі, що вони хочуть купити путівку в Єгипет чи Туреччину, дешевше ніж вона коштує насправді. І в більшості випадків так і є — гарячі тури зі Львова, коштують дешевше ніж звичайні, заздалегідь, заброньовані путівки. Але давайте розберемося що ж в дійсності таке гарячі тури зі Львова?

Звідки беруться гарячі тури зі Львова та Києва?

Гарячі тури чи гарячі путівки зі Львова чи будь якого міста України насправді існують. В більшості випадків, гарячими турами зі Львова називають путівки, на які туроператор знизив ціну, через те що даний тур ніхто не забронював раніше. В такому випадку туроператор може обрати два варіанта: або втратити гроші або продати тур дешевше (практично по собівартості) і заробити мінімум грошей. Звісно туроператор обирає другий варіант — отак і з’являються гарячі тури зі Львова! Уважні туристи можуть отримати від нас подарунок)))

Щоб було більш зрозуміло як саме утворюються гарячі тури зі Львова, приведемо приклад: на початку відкриття туристичного сезону у Туреччині тупоператори продають звичайні тури але кількість турів на певну дату ЗАВЖДИ дорівнює кількості місць на літак. Тобто якщо зі Львова 25 травня летить 1 літак в якого 300 місць, то це означає що в тур зі Львова в Туреччину 25 травня полетить максимум 300 людей і жодна інша турфірма чи туроператор не зможе продати тур для 301 людини. Але інколи, трапляється так, що 25 число наближається, а літак ще не заповнений — тоді туроператор приймає рішення понизити ціни на путівки в Туреччину. В ЦЕЙ МОМЕНТ НА РИНОК ВИХОДЯТЬ ГАРЯЧІ ТУРИ ЗІ ЛЬВОВА В ТУРЕЧЧИНУ. І чим ближче дати відправлення, тим нижчими можуть бути ціни на гарячі тури зі Львова….

Як придбати гарячий тур зі Львова в Туреччину?

Як ви мали зрозуміти з попереднього прикладу, гарячі тури зі Львова чи будь-якого іншого міста, з’являються, в більшості випадків, через те, що туроператори не в змозі вчасно заповнити літак. Думаю зрозуміло, що така ситуація з путівками, може виникати лише в періоди пониженного попиту на тури.

Ірина в гарячому турі в Туреччину, середина жовтня.
Ірина в гарячому турі в Туреччину, середина жовтня.

Отож логічним буде зробити висновок, що в розпал туристичного сезону, придбати гарячий тур практично НЕ МОЖЛИВО!!!. Придбати гарячий тур зі Львова в Туреччину ви зможете хіба що в низький сезон. Для Туреччини, сприятливий час для придбання гарячих путівок буде кінець квітня, перша половина травня. В цей час в Туреччині вже досить хороша погода і достатньо тепле море, але попит на тури ще достатньо малий. Аналогічно сприятливий час для купівлі гарячих турів в Туреччину вважається жовтень-початок листопада. Це також і наш улюблений час для подорожей в Турцію. Море ще не встигло охолонути і досягає температури 26-28 градусі, а сонце вже стає достатньо лагідним.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ!!! в розпал сезону, для Турції це літо, гарячий тур зі Львова купити практично не можливо. Та окрім цього, затягувати процес бронювання, в очікуванні гарячого тура — ШКІДЛИВО!!!. В розпал туристичного сезону спочатку розбирають найкращі і найдешевші пропозиції. Тим хто пізно приходить — лишають не гарячі тури, а ПОГАНІ ГОТЕЛІ ДОРОГО!!!

Гарячі тури і економія в сезон

В розпал туристичного сезону можуть в продаж можуть надходити лише відмовні путівки або горящі путівки які вникли в наслідок форс мажорного зниження інтересу до певних країн.

Відмовні путівки, це путівки трошки нижчої вартості. Попадають в продаж, коли люди, що бронювали свій відпочинок попередньо, за декілька днів до зареєстрованих дат, з тих чи інших причин не можуть летіти в подорож (хвороба, робота, сімейні обставини) в такому випадку, щоб не втрачати кошти, ці путівки продаються трошки дешевше. Хоча останнім часом, туроператори, в ціну путівки включають страховку від невиїзду. Тому подібні тури трапляються все рідше, і немає сенсу на них розраховувати…

Зовсім інша справа це гарячі путівки через форсмажор. Тобто коли в сезон штучно падає попит на відпочинок в певній країні. Наприклад терористичні акти в Єгипті, локдаун в Турції і т.д. Якщо ви смілива людина, то такі негативні обставини досить непоганий спосіб заощадити кругленьку сумму грошей…

Ризики гарячих турів

Ми вже зрозуміли що горящі путівки, в більшості випадків, можуть бути або не в сезон або за несприятливих для подорожей умов. Отже логічним буде зробити висновок, що купуючи гарячу путівку до відкриття чи наприкінці завершення відпочинкового сезону, подорожувальник, бере на себе ризики, що може зіпсуватися погода і тим самим відпустка буде зіпсована. Аналогічно купуючи туристичну путівку в країну, в якій йдуть заворушення чи запроваджено суровий карантин, ви наражаєте своє здоров’я або навіть життя на підвищену небезпеку!!!

ВИСНОВОК!!! Гарячі тури існують але бувають переважно чи в не сезон, або під час негативних подій у цільовій країні. Розраховувати на гарячі путівки в сезон — ШКІДЛИВО!

Інколи, дуже рідко, на ринок викидають СУПЕР ГАРЯЧІ ТУРИ, це коли ви дійсно платите за путівку всього пів ціни, чи просто оплачуєте лише переліт, а проживання та харчування йде в подарунок. Але такі тури зазвичай викупляють для себе або для своїх друзів, родичів працівнику турагенцій… Хоча надзвичайно рідко бувають і виключення із правил і ці путівки дістаються простим людям які підписані на розсилки турфірм.

гарячі тури зі Львова до туреччини

Ми працюємо ви відпочиваєте

Якщо ви хочете отримувати розсилку по супер гарячим путівкам і гарячим турам зі Львова — підписуйтесь на нас в ТЕЛЕГРАМІ а також долучайтесь до нашої групи у ФЕЙСБУК а також группа у VIBER

Наша компанія «Квитки у Літо» надзвичайно сильно старається бути чесними і робити для своїх клієнтів, для Вас більше ніж будь-яка інша туристична агенція. Ми не підбираємо для вас нормальний відпочинок за 10 хв. Ми підходимо до роботи максимально відповідально. Застосовуємо унікальний підхід до кожного замовника і в результаті створюємо для Вас ідеальні умови для відпочинку за адекватні гроші, що вписуються у Ваш бюджет…

Незалежно від сезону, ми підберемо Вам ідеальні умови для відпочинку по оптимальним цінам. Телефонуйте +38 (068) 161-72-16

 
x
 
x
 Telegram
x
Свірідов Олександр
Технічні питання
Стецька Ірина
Директор
Бот консультант
Інформаційний Бот
 
x
 Viber
x
Стецька Ірина
Директор
Бот консультант
Бронювання відпустки
 Facebook
x
Стецька Ірина
Експерт в подорожах
Свірідов Олександр
Подорожувальник
 
x
 
x
 
x
 Contact us
x
Submit
Email is incorrect
Thank you for your message!