КВИТКИ У ЛІТО ЛЬВІВ:

Акція лояльності до наших, уважних клієнтів!

Наша туристична агенція «Квитки у Літо» Львів, вул. Личаківська 5. любить Вас, наших клієнтів, і тому дарує абсолютно всім купон на знижку 200 грн. Купон на знижку можна використати при бронюванні будь-якого туру в будь-яку країну.

Як отримати купон на знижку Львів?

Як використати купон на знижку?

Як Ви зрозуміли з коротенького відео, щоб отримати купон на знижку, абсолютно нічого робити не потрібно. Жодних репостів, підписок і т.д. це дійсно подарунок!

Ви можете поділитися цією інформацією з друзями і вони також отримають в подарунок купон на знижку від туристичної агенції «Квитки у Літо Львів». Є лише одне обмеження. Акційний купон на знижку можна отримати лише 1 в одні руки. Також подарункові купони на знижку не сумуються, тобто якщо купон є у Вас і Вашої дружини, то їх не можна використати обидва в одній поїздці. Але якщо ви плануєте дві подорожі, то в кожній з них можна використати один купон на знижку. Та будьте уважні, купон на знижку від турфірми «Квитки у Літо Львів», мають обмежений термін дії, тому, якщо ви плануєте дві подорожі, рекомендуємо отримувати купон на знижку не одразу на себе і супутницю (супутника), а безпосередньо перед поїздкою!

акція турфірми "Квитки у Літо Львів" купон на знижку

Де у Львові приймають купон на знижку?

Хоча «Квитки у Літо» — це велика мережа туристичних агенцій по всій Україні, ініціативу видавати купони на знижку запровадив саме наш, львівський офіс вул. Личаківська 5. Відповідно і приймає дані акційні, купони на знижку лише офіс «Квитки у Літо» м. Львів, вул. Личаківська 5.

Чи можуть використати купон на знижку жителі інших міст?

Звичайно, не зважаючи на те, що купони на знижку видає лише львівський офіс «Квитки у Літо», жителі інших міст можуть використати купон при оформлені туру дистанційно. У зв’язку з пандемією дистанційне бронювання турів набирає все більшу популярність. Тепер люди що бронюють тури все рідше виявляють бажання приходити в офіс. Тому тепер не має жодного значення у якому місті Ви мешкаєте і де знаходиться туристичне агенство яке бронює для Вас тур. Головне обрати професіоналів!

 
x
 
x
 Telegram
x
Свірідов Олександр
Технічні питання
Стецька Ірина
Директор
Бот консультант
Інформаційний Бот
 
x
 Viber
x
Стецька Ірина
Директор
Бот консультант
Бронювання відпустки
 Facebook
x
Стецька Ірина
Експерт в подорожах
Свірідов Олександр
Подорожувальник
 
x
 
x
 
x
 Contact us
x
Submit
Email is incorrect
Thank you for your message!